Виборці теперішнього президента України Володимира Зеленського мають дати собі відповідь: чи готові вистрелити собі в голову ще раз.

Про це в ефірі ток-шоу "Говорить ВЕЛИКИЙ Львів" сказала новообрана народна депутатка від "Європейської солідарності" Софія Федина.

"73% проголосували за Зеленського і його політику. Але ми їх не маємо, коли говоримо про капітуляцію перед Москвою і домовляння на московських позиціях. Цих людей набагато менше. І ці люди мають самі собі дати відповідь. Чи готові вони ще раз вистрелити собі в голову? Чи готові вони підтримати тотальне самогубство? Чи готові вони плювати не тільки в пам'ть героїв, але й у своє власне майбутнє? Здача Москві передбачає повну втрату Української держави та української ідентичності", - зазначила Федина.

"Ми маємо пам'ятати 1938 рік. Мюнхенська змова, умиротворення агресора. Умиротворили Гітлера. І чим це завершилося? Другою світовою та мільйонами втрат. Умиротворення Путіна - та сама штука. Йому даси руку - відкусить по голову. І чим більше ми поступаємося, тим більше він буде нас бити", - додала нардеп.