Організаційна робота

Впорядковано взаємовідносини та систему співпраці з диспетчерськими службами Західної енергетичної системи, МНС, Львівської ОДА, метеорологічними службами. Відпрацьовані форми звітності, повідомлень, надання допомоги у разі виникнення надзвичайних умов. 

Створено необхідний запас матеріалів та обладнання, які потрібні для ліквідації аварійних ситуацій.

Технічна діяльність

Визначено і усунено основні „вузькі місця” в електромереж Львова:
•замінено амортизовані кабельні лінії напругою 0,23-10кВ;
•реконструйовано з використанням самоутримних ізольованих проводів повітряні лінії по вул. Шевченка, Тракт Глинянський, Ялівець;
•капітально відремонтовано 130 трансформаторних підстанцій;
•реконструйовано повітряну лінію 35кВ із заміною проводів на більший перекрій для підвищення надійності та якості електропостачання смт.Зимна вода;
•встановлено більш потужні трансформатори на підстанціях „Винники” та „Солонка”;
•встановлено дві нові розвантажувальні трансформаторні підстанції по вул. Дивізійній та вул. Січевій, нові трансформатори у підстанціях по вул. Ужгородській (живить першу міську лікарню) та вул. Коновальця (живить міську станцію швидкої допомоги, пульмонологію п’ятої лікарні).

Нові технології.

У своїй діяльності ПАТ „Львівобленерго” використовує сучасні технології. Так, цього року у місті Львові встановлені ТП нового взірця — бетонні комплектні трансформаторні підстанції.  Дві з них вже введено в експлуатацію: по вул. Некрасова та вул. Личаківській, ще одне  БКТП встановлено по вул. Голубця, а також завершується монтаж по вул. Лисенка.

В 2012 році встановлення БКТП буде продовжено, зокрема для заміни амортизованих підстанцій „кіосокового” типу в центрі Львова.   
Ремонт дахів

В 2011 році Товариство здійснило активну ремонтну кампанію дахів трансформаторних підстанцій (ТП) — відремонтовано 159 дахів. Ця робота може здаватись другорядною, однак насправді вона підвищує надійність електропостачання — адже відремонтовані дахи запобігають потраплянню води в приміщення ТП. 

Чистка трас

Однією з передумов надійності електропостачання взимку є чистка просік біля повітряних ліній електропередачі, щоб запобігти падінню дерев та гілок на проводи. В 2011 році у Львові розчищено понад 116 км трас ліній електропередачі напругою 0,4-110кВ.

Серед найважливіших об’єктів — чистка просіки в районі ринку „Шувар” біля повітряних ліній 110кВ, які є одними з основних у забезпеченні електропостачання міста.

Капіталовкладення у електромережі Львова в 2011 році склали понад 102 млн. грн., що втричі більше, ніж минулого року.  А за останні п’ять років капіталовкладення становить 263 млн.грн.