Генерал-майор, якому ДБР повідомило про підозру у справі про закупівлю неякісних бронежилетів, знав, що бронежилети не відповідають технічним вимогам.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив директор ДБР Роман Труба.

"Шість куль отримав солдат і вже зрозумів, що ми п***раси". Ці слова належать генерал-майору, якому ДБР повідомило про підозру.

Труба повідомив, що скандальний генерал-майор знав, що бронежилети мають необроблені пластини, які технічним вимогам не відповідають. Він знав, що в частині бронежилетів є пластини, на яких не проводилися балістичні випробування, а на частину партії немає протоколів лабораторних випробувань.

Він скаже: "Готуйся, якого ... ти приймаєш бронежилети, які пробиваються шість разів ... Але після цього він не поверне їх, а дасть вказівку підлеглим приймати наступні партії", - повідомив Труба.

За його словами, балістична експертиза, яку провела спеціалізована державна установа, показала, що прострілюються 70% бронежилетів. Як зазначив директор ДБР, розслідування не завершено, будуть нові підозри.

 

Як писав "Вголос", у ГПУ розгорівся скандал через браковані бронежилети. Бронежилети відправили на повторну експертизу.Прокурор, який займається цією справою, впевнений, що саме це затягне розслідування.