Нещодавно секретар РНБО Олекій Данілов зустрівся із Лорою Купер. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Купер представляє помічника міністра оборони США з питань співробітництва з іншими державами.

На зустрічі говорили про розширення співпраці між Україною та Сполученими Штатами Америки у сфері оборони та безпеки.

За словами Данілова, Україна зацікавлена у проведенні реформ в оборонній промисловості, яка повинна відповідати західним стандартам.

Також він обговорив з Лорою Купер ситуацію та Донбасі та кроки, які здійснює президент Володимир Зеленський, щоб досягти миру.

Помічник Міністра оборони США з питань співробітництва з Україною та країнами Євразії запевнила, що США непорушні у своїй підтримці України, її територіальної цілісності та суверенітету.

Секретар РНБО висловив вдячність США за рішучу та послідовну підтримку незалежності та територіальної цілісності нашої країни, а також її руху на шляху демократичних реформ.

Сторони також обговорили реформи у секторі безпеки і оборони України. Купер наголосила на беззастережній підтримці України в реформуванні цього сектору з боку всіх урядових інституцій США, та окреслила основні пріоритети відповідної допомоги.

При цьому вона наголосила на важливості реалізації положень закону України про національну безпеку у частині посилення цивільного контролю над Збройними силами, посилення прозорості та підзвітності процесу військових закупівель, покращення підзвітності та прозорості військово-промислового комплексу.

Як писав “Вголос”, у РНБО назвали “владу ДНР/ЛНР ” професійною та порядною.