Доки влада України не поверне собі контроль над окупованими територіями та не гарантує безпеку для українців, говорити про проведення виборів там не можна.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” заявив міський голова Винників, що під Львовом, Володимир Квурт.

“Як взагалі там провести вибори? Хто ЦВК? Хто суд? У який спосіб там з’являться політичні партії, які працюють в Україні? У який спосіб приїдуть спостерігачі? Хто гарантуватиме безпеку? Ми спостерігали, як російські спецслужби викрадали громадян України з території Білорусі і затримували у нейтральних водах. То що буде на території, яку вони контролюють? Ми можемо зробити новими заручниками Кремля велику кількість людей”, – зазначив Квурт.

За словами політика, провести вибори на окупованих територіях Донбасу, враховуючи бажання окупантів і водночас так, щоб це не зашкодило Україні, – нереально.

“Поки не буде повернено контроль над українським кордоном, доки не буде гарантовано безпеку нашим громадянам на окупованій Росією території, говорити про будь-які вибори там – популізм і ніщо інше. Жодного миру ми так не отримаємо”, – переконує Володимир Квурт.

Володимир Квурт розклав по поличках загрози надання особливого статусу Донбасу

"ПОКИ НЕ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНА БЕЗПЕКА НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ, ГОВОРИТИ ПРО ВИБОРИ ТАМ – ЦЕ ПОПУЛІЗМ", – міський голова м. Винники Володимир Квурт розклав по поличках загрози надання особливого статусу Донбасу#ГОВОРИТЬВЕЛИКИЙЛЬВІВ #govorytvelykyiLVIV #Lviv #Ukraine #show Телеканал НТА espreso.tv

Опубліковано Говорить Великий ЛЬВІВ Четвер, 3 жовтня 2019 р.