Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«Зокрема, слідчими описано та вилучено автопарк (6 автомобілів), оформлений на сина підозрюваного. Крім того, слідчими описано та арештовано котеджне містечко, яке належить на правах власності родичам підозрюваного, декілька ресторанів та магазинів елітного одягу по вулиці Хрещатик, які також оформлені на родину екс-високопосадовця», - йдеться у повідомленні.

Головною військовою прокуратурою ГПУ проведено опис та арешт майна Головача та членів його родини. Розслідування проводиться за фактами незаконного відшкодування ПДВ підприємствам (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), що знаходилися під контролем злочинної організації екс-високопосадовців Януковича, Азарова, Клименка на суму понад 3 млрд гривень. Зазначені слідчі дії проведені на об'єктах нерухомості, які були легалізовані підозрюваним, у тому числі на членів його родини.

Загальна орієнтовна вартість описаного та арештованого Головною військовою прокуратурою майна, яке легалізовано Головачем та членами його родини складає майже 480 млн грн, з яких 468 млн грн – об'єкти нерухомості, 10 млн грн – рухоме майно.

Як відомо, Головача затримали 9 серпня вранці і в цей день йому обрали запобіжний захід – арешт з можливою заставою у 200 мільйонів. Під час обшуку в будинку Головача з цінностей знайшли лише бюст Януковича, але не знають, з якого матеріалу його зроблено.