Про це повідомив заступник генерального прокурора України Євген Єнін в ефірі телеканалу «112».

«Буквально в перший же день після затримання Каськіва ми поінформували в терміновому порядку компетентні органи Республіки Панама про те, що у нас є кримінальне провадження відносно Каськіва, про те, що ми звернемося найближчим часом з проханням про його екстрадицію. І можу вас інформувати, що за станом на вчора, наше клопотання про видачу Каськіва вже було передано міністерству закордонних справ України, і тепер уже дипломатичними виконавцями зазначені документи будуть направлені панамській стороні», – зазначив він.

Заступник генпрокурора розповів, що у Генпрокуратури поки немає достовірної інформації щодо того, який запобіжний захід обрала панамська сторона Каськіву.

«Ми клопотали про його взяття під варту. І вже в найближчі дні, я сподіваюся, ми будемо знати подальший розвиток ситуації з цього питання», – сказав він.

Також він зазначив, що в Генпрокуратурі не можуть назвати ймовірний термін екстрадиції Каськіва, бо з Панамою така процедура відбувається вперше.

Єнін нагадав, що Каськів в Україні фігурує в декількох кримінальних процесах, зокрема про розтрату державних коштів і службових злочинах.

Нагадаємо, 18 серпня генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що екс-голову Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва затримали в Панамі.

Каськів обіймав посаду голови Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України у 2010 – 2014 роках.

За даними міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Каськів вивів із України 255 млн грн. Наприкінці березня 2016 року Каськіва було оголошено в розшук у справі про розкрадання державних коштів 7,5 млн грн – за укладеним Каськівим договором про надання рекламних послуг у 2012 – 2013 роках.

За даними ГПУ, Каськів розшукується за злочини, передбачені ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) та ч.2 ст. 366 ККУ (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).