Тимчасова слідча комісія щодо розкрадання у Збройних силах України доручить правоохорнцям перевірити діяльність усіх глав Міноборони у період з 1991 по 2014 роки щодо можливих розкрадань у ЗСУ, які зумовили підрив обороноздатності держави.
Про це оголосили на засіданні комісії 4 лютого, передає Громадське.

"Кожен етап (підриву обороноздатності держави - ред.) був реалізований відповідним міністром оборони і керівництвом Генерального штабу", — повідомив голова Тимчасової слідчої комісії Іван Вінник.

За його словами, для першого етапу було характерне знищення ракетних військ та авіації стратегічного призначення, повне руйнування систем ракетного озброєння, що здатне нести ядерні заряди. Його датують орієнтовно 1994-2004 роками.

Далі, за версією тимчасової слідчої комісії, почався "етап оперативно-тактичного рівня". Мова йде про системне руйнування відповідних компонентів сухопутної, морської, повітряної та протиповітряної оборони держави.

Перевірку всіх глав Міноборони ініціють для того, щоб визначити, хто з них став "генератором знищення військового потенціалу" української армії.

Розслідувати кримінальне провадження буде ДБР.

Як писав "Вголос", у Міноборони озвучили шокуючу кількість дезертирів.