Генеральна прокуратура України почала розслідування після загибелі поліцейських під час проведення спецоперації в селі Княжичі.

Про це повідомляє “СлідствоІнфо”.

Відповідно до інформації, слідчі ГПУ вважають, що керівники київської поліції, зокрема, начальник Андрій Крищенко, його тодішній заступник Віталій Стрижак, колишній начальник карного розшуку Леонід Курята та інші могли підробити документи після перестрілки, щоб сфальсифікувати докази.

Слідчі вважають,  що дані дії могли бути зроблені задля приховування тяжких і особливо тяжких злочинів.

У ГПУ повідомили, що справа про фальсифікацію офіційних документів досі розслідується, тому підозру ще нікому не оголосили.

Також, представники Генпрокуратури зазначили, що у зв’язку з реформою, надалі, справу будуть розслідувати у ДБР.

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко на звернення журналістів, щодо коментарів по справі відповів, що за відповідями варто звертатися до ГПУ, яка розслідує дану справу.

Варто зазначити, що у ніч на 4 грудня 2016 року поліція організувала спецоперацію по затриманню банди грабіжників будинків. Проте під час проведення спецоперації почалася перестрілка між різними підрозділами поліції.

Пізніше виявилося, що були допущені помилки та порушення щодо організації та проведення спецоперації.

Зокрема, поліцейські переплутали будинок, який мали пограбувати та не повідомили місцеву поліцію про проведення спецоперації.

Під час перестрілки загинуло двоє поліцейських розвідників, двоє співробітників поліції охорони та командир групи спецпризначенців КОРДу.

Як писав “Вголос”, у поліції розповіли, як просувається розслідування щодо Княжичів.