Як йдеться в повідомленні на сайті Генеральної прокуратури України, оприлюдненому у вівторок, 14 липня, головне слідче управління ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами "створення і участі в злочинній організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також вчинення терористичних актів, що спричинило тяжкі наслідки".

Розслідуванням встановлено, що 11.07.2015 у м. Мукачеве та на автодорозі «Київ-Чоп» група осіб з кола бійців «Добровольчого українського корпусу військово-політичного руху «Правий сектор» із застосуванням вогнепальної зброї та вибухових засобів вчинили терористичні акти, внаслідок чого цивільним особам та співробітникам правоохоронних органів спричинено вогнепальні та осколкові поранення різних ступенів тяжкості. Також пошкоджено та знищено автотранспортні засоби, що належать цивільним особам та правоохоронним органам, тобто заподіяно тяжкі наслідки.

У ході розслідування кримінального провадження, в порядку ст. 208 КПК України, під час вчинення вказаних злочинів затримано 4 осіб у камуфляжному одязі, які мали відзнаки руху «Правий сектор».

Всім вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень.

Двоє з вказаних осіб з пораненнями перебувають в лікарняному закладі. Під час затримання у затриманих вилучено предмети, схожі на автоматичну зброю. 

У кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, призначено криміналістичні експертизи. 

На даний час вирішується питання щодо звернення до суду з метою обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.