Про це повідомив начальник Головного управління МВС України у Львівській області генерал-майора міліції Олександр Рудяк під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу

Він зазначив, що двох осіб, які вчинили грабіж затримали через два дні після скоєння злочину. Ще одного чоловіка правоохоронці зловили сьогодні вночі. 

«За нашим поданням матеріали були направлені до Галицького районного суду міста Львова, який звільнив грабіжників з-під варти. Зараз вони знаходять на підписці про невиїзд», – розповів головний міліціонер Львівщини. 

Олександр Рудяк додав, що прокурор Львівської області особисто вивчив матеріали кримінальної справи, яку порушили за фактом побиття та пограбування фрі-лансера румунського видання «Панорама» у парку «Високий замок» і направив скаргу в апеляційний суд з приводу звільнення з-під варти цих двох грабіжників. 

Начальник ГУ МВС у Львівській області додав, що речові докази по цій справі вилучено. Серед них є «номерні» фотоапарати і ноутбук, тому доказової бази у міліції у цій справі достатньо.