Ігор Грещук нагадав, що 4 липня відбувалася президія Львівської обласної ради, яка була скликана в той же день в 9-й годині. Вона передувала сесії, яка відбулася 4 липня о 16-й годині біля приміщення Львівської обласної ради.

«Я, як депутат, маючи певні повноваження, покладені на мене як на депутата Львівської обласної ради і будучи членом президії, вчасно прибув на засідання президії, з якого мене, скажем, дуже демократичним методом потім вивели. Це власне демократія по-львівськи і законність по-львівськи», – зіронізував Ігор Грещук.

Він наголосив, що вимога депутатів облради, аби він покинув президію, суперечить Конституції України.

«Вони вважають, що порушення закону з їхнього боку – це нормальні дії і це нормальні речі. Тобто вони собі це можуть дозволяти. А вимога щодо мене в той же день покинути президію, але умовою непокидання президії був вихід з партії, це суперечить Конституції України», – розповів регіонал.

Він підкреслив, що з приводу зазначених вище подій він особисто в прокуратуру не звертався.

«Я наголошую, що я в прокуратуру не звертався. Я звернувся до керівника партії, народного депутата Писарчука. А він вже в свою чергу порахував, що такі дії суперечать чинному законодавству і звернувся в прокуратуру», – зазначив Ігор Грещук.

На його думку, щодо подій на президії слід очікувати відкриття кримінальної справи.

«Я вже був опитаний. І я так розумію, що з цього приводу буде відкрита кримінальна справа, якщо вона вже не є відкрита, бо такі дії суперечать Кримінальному кодексу України», – наголосив депутат облради.

Він додав, що відповідну оцінку мають отримати і ті погрози, які звучали до нього в коридорі облради.

«А погрози, які звучали в коридорі, їм напевно треба давати якусь оцінку, бо якщо це відбувається в стінах законодавчого органу області, то що ж тоді можна чекати за межами цієї державної установи», – наголосив регіонал.

Він додав, що особисто не був у прокуратурі.

«Я в прокуратурі не був. Справа передана в міліцію по підслідності, і я був у працівників міліції кілька днів тому», – розповів Ігор Грещук.

Нагадаємо, 4 липня під час засідання президії Львівської облради двох депутатів Івана Груника (фракція «Відродження») та Ігоря Грещука (фракція Партії регіонів) попросили покинути засідання президії. Іван Груник вийшов із зали добровільно, а Ігоря Грещука виштовхали силою.

Згодом міліція попросила у Вголосу відеозапис з цього засідання.