Почесна членкиня “Товариства охорони птахів”, нардепка від партії “Голос” Наталія Піпа спробувала захистити Львів від “екологічного апокаліпсису” — і погоріла на фейках.

На своїй сторінці у “Фейсбуці” у п’ятницю, 17 квітня, депутатка відзвітувала, як із боями прорвалася на “таємну” зустріч у Львівській ОДА. Піпа заявила, що громада дала їй завдання боротися із “бєзпрєдєлом”, який начебто відбувається у Винниківському лісі.

“Мені сьогодні вдалося потрапити на таємну нараду по Винниківському лісу, куди громадськість майже не запросили (було 2 людини). Так би мовити — “ви не чекали нас, а ми прийшли”, – зазначила Піпа.

Після цього журналісти телеканалу НТА з’ясували, що нібито “таємна нарада” була організована самою Піпою.

Так, у документах, які показали у Львівській ОДА, було зазначено, що одним з ініціаторів зустрічі є “громадська активістка” Анна Филистин.

Анна Филистин після завершення зустрічі у Львівській ОДА 17 квітня

Ця ж Анна Филистин, згідно із даними на сайті ВРУ – помічниця народного депутата Наталії Піпи. Про приналежність дівчини до партії “Голос” та “Української галицької партії”, з якою співпрацює Піпа, свідчить і її сторінка у соцмережі “Фейсбук”.

 

Відтак вийшло, що Піпа “прорвалася” на зустріч, яку сама ж і організувала. Натомість журналістів туди не пропустили.

Під час цієї зустрічі Піпа вимагала від чиновників заблокувати будівництво масштабного соціального проекту — дитячо-юнацького спортивного табору з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури у Винниках, що під Львовом. Посадовці й інвестори заявили, що проект отримав усі необхідні дозволи для проведення робіт. Після цього Піпа зазначила, що, відповідно до закону, все дійсно зроблено правильно, проте вона має претензії до “духу”.

Депутатка нагадала, що запаси води на планеті Земля обмежені, тому вона вона і вважає будівництво, яке потребує води, катастрофічним.

Крім того, Піпа сказала: інвестори будівництва думають про свої амбіції, а не про природу. Якби це було не так, за її словами, меценати проекту використовували б зелену енергетику. Схоже, депутатка не знала, що на будівництві уже встановили сонячні батареї — потужністю 2 МВт.

По завершенню зустрічі журналісти попросили Піпу дати коментар і пояснити глядачам, які порушення є на будівництві. На це Піпа відповіла: “А можна поіменно назвати тих глядачів, які не розуміють?” і втекла від камери.