Про це пише «Puls Biznesu».

«Не буде ніяких подальших скорочень зарплат і пенсій. Наступним пунктом у нашому плані зростання економіки є загальне скорочення податків, яке відбуватиметься поступово, крок за кроком», – сказав Самарас на зустрічі з членами і прихильниками своєї партії «Нова демократія», яка відбулася в суботу в Афінах.

Прем'єр-міністр пообіцяв зниження непопулярного податку на майно і скорочення корпоративного податку на прибуток до 15% із теперішніх 26%. Прем’єр, однак, зазначив, що податки буде зменшено, якщо вдасться успішно завершити переговори з іноземними кредиторами Греції.

Згідно з передвиборними опитуваннями, консервативна партія «Нова демократія» здобуває 30% голосів виборців. Трохи більше набирає радикальна партія «Сіріза». Її лідер Алексіс Кіпрас обіцяє припинити режим економії і реформ, який вимагають іноземні кредитори Афін, зокрема ЄС. Самарас переконує виборців, що така політика призведе до виключення країни з єврозони і ще сильнішого занепаду.

Нагадаємо, дострокові парламентські вибори є наслідком того, що грецький парламент за три спроби так і не зміг обрати нового президента країни