Найкращою реакцією на провокації ботів у мережі є ігнорування.

Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Ведуча шоу Наталка Мосейчук розповіла, що її знову в соцмережах атакують боти, передає "ТСН".

"Я так зрозуміла, що запрацювали ботоферми – їм накинули грошей до парламентських виборів", - пояснила вона. І зачитала коментар про "повне розчарування" і "Скабеєва відпочиває", а також звинувачення в продажності. "Тобто можна обзиватися, а потім так: боженько, що ж ви говорите! Кіберполіція, можливо, ви щось зробите? Ну, просто вже набридло", - зізналася Мосейчук.

Вона запропонувала політикам гроші, які витрачаються на ботоферми, бігборди та рекламу в поштові скриньки – скерувати на благочинність і допомогти хворим дітям, яким прості українці збирають необхідні для лікування за кордоном суми.

"Говоріть людською мовою, поважайте людей і пустіть це все на трансплантацію, яка досі не запрацювала у нас", - заявила ведуча.

При цьому її колега в студії Сергій Іванов зауважив, що "ніхто не припинить", оскільки є реакція, а отже, такі дії досягли своєї мети, й соромно ботам не буде. "Це зайвий раз доводить, що ця політика є ефективною – їм ще більше наріжуть грошей", - вважає він.

Присутній у студії прем’єр-міністр також відреагував на промову Мосейчук.

"Я хочу сказати, що те, що вам пишуть, – то дурниці. Просто не читайте", - порадив він. "Я давно так роблю", - додав він.

Як писав "Вголос", експерт розповів, як створювалась мережа "порохоботів" у Facebook.