Про це він заявив під час години запитань до уряду 23 березня, повідомляє канал «Рада».

У відповідь на питання нардепа від «Самопомочі», голови підкомітету з питань митної справи та удосконалення Митного кодексу податкового комітету ВР Тетяни Острікової щодо автівок на іноземній реєстрації, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що міг би швидко вирішити проблему у Кабміні.

«Я знаю, що ви дуже ретельно опікуєтесь цим питанням у комітеті. І ми готові брати участь, щоб це питання можна було врегулювати законодавством України. Якщо ви делегуєте право уряду врегулювати це питання, я його врегулюю протягом одного місяця. Але якщо йдеться про те, що воно має бути врегульовано в рамках парламенту, то, звісно, тут потрібна позиція профільного комітету, у якому ви ведете дискусію з асоціацією», – сказав Гройсман.

Він зазначив, що є прихильником рівних умов для всіх.

«Які це будуть умови – давайте разом вирішувати в рамках парламенту. Ми готові долучатись до дискусії і готові займати конструктивну позицію. Якщо український парламент більшістю голосів ухвалить рішення в спосіб прийняття постанов Кабміну врегулювати це питання, я це зроблю протягом місяця», – заявив Прем'єр-міністр.

 

«Вголос»