Про це Гройсман заявив в ефірі одного з телеканалів, пише «Інтерфакс-Україна».

«Ми з колегами-міністрами після засідання уряду в присутності Данилюка обговорювали це питання. Всі колеги вважають, що навіть такий лист був абсолютно неприйнятним, а його реакція була невиправданою і емоційною», - зазначив Гройсман.

За його словами, Данилюк «вибачився за цей лист, сказав, що це його помилка, що він неправильно зробив».

«Але, тим не менш, це був лист уже не про Данилюка, який написав до Єврокомісії, це був лист, який підриває довіру до самої України, що є абсолютно необґрунтованим», - заявив Гройсман.

Раніше повідомлялося, що 23 травня Данилюк на засіданні уряду безуспішно намагався добитися призначення свого радника Яни Бугрімової на посаду заступника міністра.

Публічну трансляцію засідання було припинено, однак присутні на Кабміні повідомили, що після короткої перепалки з Гройсманом міністру було відмовлено в його проханні. Під час обміну думками Данилюк навіть припустив підготовку подання про його відставку.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, коментуючи ситуацію з міністром фінансів Олександром Данилюком, припустив, що той вирішив змінити місце роботи і вирішив це зробити так, щоб виглядати жертвою в ситуації, що склалася.

Згодом стало відомо, що Данилюк написав листа до «Великої сімки», аби «уникнути двозначності та маніпуляцій» у його конфлікті з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.