Про це він сказав під час засідання Кабінету міністрів у середу, пише «УП».

За його словами, попри те, що був ухвалений закон «маски-шоу стоп», який мав знизити тиск на бізнес з боку правоохоронців, лише в окремих регіонах його дотримуються  і лише на 20-30%.

Він додав, що підтримує правоохоронців, які боронять державний суверенітет, але зневажає тих, хто руйнує економіку.

«Я просив би, щоб мене персонально почули сьогодні. Всі ті, хто кришує нелегальний бізнес, всі ті, хто кришує нелегальну контрабанду, нелегальний доступ товарів на українські ринки. Я наголошую, що вони носять сьогодні погони і є чинними працівниками правоохоронної системи», – заявив Гройсман.

«Я знаю, що ви обговорюєте мої слова, мої позиції з цього приводу і мою непохитність. Я знаю, що ви готуєте провокації проти прем'єр-міністра, уряду і урядовців», – додав прем'єр.

Він зазначив, що правоохоронці зобов'язані найперше наповнювати державну скарбницю і служити державі, а не «прем'єру чи комусь іншому».

Гройсман також заявив, що планує внести зміни до закону про «маски-шоу стоп», які передбачають посилити відповідальність для тих, хто тисне на бізнес, і додав, що у найближчий час звернеться до парламенту з проханням якнайшвидше ухвалити ці зміни.

Також глава уряду зазначив, що готовий проводити чистку у поліції, прокуратурі, Службі безпеки та інших правоохоронних органах.

 

«Вголос»