Про це повідомив прес-офіцер української сторони СЦКК Руслан Семенюк.

Усю зібрану «гуманітарку» в СЦКК доставив військовий комісар м. Черкаси, полковник Євген Корж, відомий черкаський волонтер Валерій Воротник та їхні бойові побратими.

Зокрема, в зону АТО повернувся відремонтований пікап «Ford F150», який вітчизняні умільці обладнали надійним бронезахистом (дивіться фото СЦКК). Цей потужний позашляховик з об’ємом двигуна 5,4 літра має високу прохідність та невибагливість. Раніше «Форд» близько року гідно ніс службу на передовій, де викликав жах та заздрість у ворогів, а своєю бронею та здатністю проходити складні ділянки місцевості неодноразово рятував бійцям життя. Після ремонту та відновлення, які виконав волонтер Валерій Воротник, машина знову в бойовому строю.

До служби матеріально-технічного забезпечення також надійшли запчастини до автомобілів, а саме: ремкомплекти, зимова ґума та ресори. До штабу СЦКК черкащани передали ноутбук, принтер та канцелярське приладдя.

Мешканці села Мошни Черкаського району Леся та Григорій, а також інші громадяни своїм захисникам зібрали консервацію, овочі та фрукти, супові набори та домашню випічку. Фермери передали кавуни. Волонтер В’ячеслав Скичко та Черкаська районна лікарня поділилися медикаментами.

 

Небайдужі черкащани підтримують своїх захисників у зоні АТО - до СЦКК передали броньований пікап, запчастини, оргтехнік...

Posted by Прес-центр АТО on 10 вересня 2015 р.