Юрій Михальчишин наголосив, що в сучасних реаліях ніхто з українців не може бути застрахований від переслідувань. 

«Ми чудово розуміємо, в яких реаліях ми живемо. Якщо колишній прем’єр-міністр держави зараз сидить у Качанівській колонії на Харківщині, то зрозуміло, що в Україні сьогодні ніхто з 46-ти мільйонів населення не може бути застрахований від подібних фактів переслідування і прямого терору», – наголосив депутат. 

Він зазначив, що на Львівщині владі буде найскладніше, бо громада так просто не віддасть своїх захисників. 

«Зрозуміло, що Львівщина – це не Одещина, це не Донбас, це не є заповідник українофобії, де населення аплодуватиме таким діям чи пасивно за ними спостерігатиме. Ми розуміємо, що у Львові відбуватиметься вирішальне випробування, хто кого: чи громада віддасть владі своїх представників і захисників, чи не віддасть. І я думаю, що тут саме активні дії громади стануть на перешкоді будь-яким антизаконним і свавільним діям з боку репресивно-каральних органів», – додав свободівець. 

Він підкреслив, що владі на Львівщині не вдасться використати правоохоронні органи в своїх цілях. 

«Як би цього не хотілося представникам чинної влади на Львівщині, їм не вдасться використати правоохоронні органи для того, щоби в сталінський спосіб тероризувати і залякувати депутатів та представників громади, які активно включилися в захист української мови», – наголосив Юрій Михальчишин.