Активісти студентського голодування 1990 року та організатори акцій протесту кінця 2004 року 4 березня у Львові створили громадську організацію „Пора-90”.
Координатором „Пори-90” обрано Андрія Рожнятовського.
Основною метою існування організації є просування у владу молоде покоління, відстоювання інтересів малого та середнього бізнесу.
Андрій Рожнятовський, коментуючи мотиви створення „Пори-90” зазначив: „Нас знову можуть поставити перед вибором: обирати між Кендзьором та Базівим, а представників покоління, яке робило протестні акції в 90-х, і яке активно виступило під час листопадових подій, знову намагаються залишити поза сферою прийняття суспільно важливих рішень”.
Організатори об’єднання не виключають своєї активної участі в майбутніх парламентських виборах, проте в яких формах це виявлятиметься ще остаточно не вирішено. Можливими є варіантами створення політичної партії і самостійної участі в виборах, другий варіант - блокування з іншими політичними силами або делегування членів громадської організації у прохідну частину списку певної політичної партії чи блоку.
Окрім участі у загальноукраїнських політичних процесах, координатор ГО „Пора-90” Андрій Рожнятовський наголошує на необхідності участі активістів організації в місцевих виборах та делегування представників молодого покоління у місцеві органи влади.
Як першим результатом діяльності активістів руху „Пора” в поствиборних умовах Андрій Рожнятовський назвав розробку та направлення в Кабінет міністрів України пакету пропозицій по оптимізації митних правил для представників малого та середнього бізнесу. Дещо із запропонованого КМУ включив в свій пакет змін до митного законодавства, який ще має пройти через Верховну раду України.
Андрій Рожнятовський також виступає проти приватизації бренду „Пора”, оскільки „Пора” стала явищем і тому присвоювати її заслуги собі ніхто не має права.
Серед засновників ГО „Пора-90” є також Андрій Салюк, Петро Соболь, Ірина Мамчур та ін.