Громадська приймальня Президента України Віктора Ющенка у Львівській області буде розташована за адресою вул. Огієнка, 4. Про це повідомив керівник Громадської приймальні Віктора Ющенка Олег Бонцаревський. "Я чекаю зустрічі з головою обласної адміністрації, бо саме обласна адміністрація повинна підготувати приміщення для регіональної приймальні. За інформацією на дану хвилину, це є вул. Огієнка, 4", - зазначив Олег Бонцаревський.

За словами Олега Бонцаревського, приймальня буде займатись перш за все забезпеченням конституційного права громадян на звернення. "Це прийом громадян, це опрацювання звернень, які приходять на президента. Взагалі налагодження належного рівня прийому громадян на території області", - сказав він. Олег Бонцаревський зазначив, що у Громадський приймальні працюватиме 2 особи: керівник та старший консультант.

На сьогодні Олег Бонцаревський обіймає посаду заступника начальника управління адміністрації міського голови Львова. Олег Бонцаревський також повідомив про те, що на посаді заступника начальника управління адміністрації міського голови Львова він був державним службовцем 10 рангу. Посада керівника Громадської приймальні Віктора Ющенка відповідає 7 рангу державної служби. Відкриття Громадської приймальні Президента України Віктора Ющенка у Львівській області заплановане на 1 серпня.