Громадська Рада готова співпрацювати з владою на Львівщині, але пропонує виробити напрямки публічного громадського контролю за діяльністю владних структур, — про це йдеться у Декларації намірів, яку оприлюднили сьогодні члени Громадської Ради.
Декларацію намірів члени Громадської ради оприлюднили сьогодні під час прес-конференції у Львові.
„Ми заявляємо про свій намір взаємодіяти з усіма громадськими об'єднаннями у справі захисту свободи, правди і справедливості на нашій землі. Ми заявляємо про те, що готові співпрацювати з нашою владою, і нехай у цій співпраці домінують не приватні, не особисті, а публічно-правові стосунки, що базуються на поважанні Божих духовних законів і законів нашої незалежної України”, — зазначено у Декларації.
Згідно з Декларацією, члени Громадської Ради пропонують „усім громадським організаціям виробити загальні стратегічні напрями своїх дій у справі публічного громадського контролю за діяльністю владних структур, які, згідно закону, покликані служити своєму народові вірою і правдою, а народ повинен наділяти свою владу високим ступенем довіри. Ми маємо усвідомлювати, що влада потребує цього контролю і нашої допомоги, аби ніхто з її представників не дозволяв собі одноосібне порушувати закони і підривати авторитет державного чиновника.
Нам треба усвідомити, що влада потребує, щоб ми були дзеркалом її діяльності, навіть якщо сьогодні їй здається, що вона цього не потребує”.
Члени Громадської Ради закликали громадськість до використання впливу на процес прийняття владою Львівщини рішень щодо призначення посадових осіб. „Ми закликаємо громадськість до використання всіх можливих важелів впливу на прийняття владою рішень про призначення посадових осіб, про дотримання правил прозорості і відкритості у прийнятті рішень, звітності перед громадою про їхнє виконання, а також до участі у формуванні активу перспективних професійних людей в різних галузях діяльності і до діалогу з владою”,— зазначено в Декларації.
Також члени Громадської Ради закликали громадськість не включатись в політичну „колотнечу”. „Ми закликаємо громадськість не включатися в колотнечу, зведення амбіційних рахунків, не підігравати авантюристам і провокаторам, котрі будуть робити все, аби пересварити нас, переділити по партіях і маленьких групках”, — йдеться у Декларації.
„Створюймо центри громадського контролю, через які зможемо впливати на чистоту публічно-правових відносин у нашій державі”, — зазначено в Декларації намірів.