На цю посаду Асоціація фермерів Волині запропонувала депутата Волинської облради від ВО «Свобода» Миколу Собуцького, який є заступником голови Асоціації, а також фермером-одноосібником.

Миколу Собуцького громадськості представив голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт. Він звернув увагу на його значний досвід роботи у галузі АПК, відзначив професіоналізм та сталу громадську позицію.

Микола Собуцький висловив власне бачення перших кроків та окреслив пріоритетні напрямки діяльності для стабілізації та розвитку сільського господарства Волині.

«Ситуація в аграрному комплексі на Волині зараз дуже складна. Це пов’язано і з попередньою владою, яка губила ініціативи самостійних людей і наближала до себе людей з іншими якостями. Думаю, селянам не варто сподівалися на реформи в царині АПК, а починали діяти самим, познайомитися із досвідом закордонних колег, зокрема з Литви та Польщі. Також варто розвивати інфраструктуру, роздрібну та оптову торгівлю, навчитися не лише вирощувати, а й заготовляти і переробляти продукцію. Але без кооперації та об'єднання зусиль селян це зробити важко», - зазначив Микола Собуцький.

Присутні на обговоренні підтримали кандидатуру Миколи Собуцького. Позитивно про його роботу та життєвий досвід відгукнулися і перший заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик та заступник голови облради Ігор Гузь.

Очікується, що найближчим часом він обійме посаду заступника голови облдержадміністрації з питань АПК.