8 липня 2005 року о 13:30 на площі Ринок перед входом до Ратуші розпочнеться акція „Спроектуй для мера замок-привид”, зініційована Громадським комітетом порятунку Львова. За підтримки Народного Союзу Наша Україна, Народного Руху України, Української народної партії, Конгресу Українських Націоналістів та Комітету підприємців Львівщини Метою акції є привернення уваги львівської громади до спроб міського голови Любомира Буняка всупереч думці науковців, експертів, фахівців, представників місцевого самоврядування, громадських і політичних діячів – громадян Львова протягнути рішення про будівництво бутафорної споруди на території історично-культурної та природної пам’ятки Замкова гора.

Під час акції учасники, окрім тематичних плакатів і гасел, запропонують театралізоване дійство з пародійними репризами на ініціаторів і прихильників будівництва, а також проведуть пародійний конкурс проектів Замку-привиду, а також спорудять і запустять літаючий замок-привид для міського голови. Львів’яни наочно переконаються у „примарності” замку-привиду.

Найближчою метою акції є вплинути на членів Виконавчого комітету Львівської міської ради і примусити їх відмінити своє рішення від 27 травня 2005 року, яким по суті передбачається руйнування історичного середовища Замкової гори. Ширшою метою акції і її організатора Громадського комітету порятунку Львова є об’єднання активних громадян довкола проблем збереження історико-архітектурних пам’яток міста, відновлення почуття гідності мешканців Львова і віри у те, що громада може і повинна впливати на рішення, що визначають долю міста.

 
Акція проходитиме під гаслом: „Ні маячні! Ні замкам-привидам!”