Астролог Павло Глоба розказав, яким знакам Зодіаку пощастить у березні.

Про це пише "РБК-Україна".

Тілець

Березень принесе Тільцям успіх, спокій та радісні звістки. При цьому для отримання подарунків долі Тільцю не потрібно буде нічого робити, впевнений Глоба. Ви завжди будете в потрібний час у потрібному місці, насолоджуйтеся прихильністю зірок. В любові у Тільців - період гармонії та взаємності, що позитивно позначиться на настрої та здоров'ї знаку.

Скорпіон

Щоб досягти успіху в березні 2020, Скорпіонам доведеться проявити всю свою хватку, діловитість і вміння вести переговори. У роботі ви вступите в чесну боротьбу, в якій здобудете перемогу. В особистому житті спокій буде змінюватися бурхливою пристрастю, а пари зі стажем гідно витримають розбіжності. Астролог вважає, що березень не небезпечний з точки зору розставання. Якщо і доведеться приймати рішення - вони будуть зроблені спільно.

Стрілець

Стрілець в березні буде встигати скрізь і завжди, завдяки ретельному плануванню. Зірки будуть протегувати паперовим справам, астролог радить використовувати цей час ефективно. Сімейним Стрільцям у березні пощастить насолоджуватися гармонією, а на одиноких знаків чекає безліч нових знайомств. Не відмовляйтеся від запрошень, велика ймовірність зустрічі своєї долі.

Водолій

Початок весни принесе Водоліям довгоочікуваний спокій. Всі сфери життя будуть налагоджуватися, а почуття гумору знаку допоможе ставитися до прикрих помилок і дрібниць з часткою іронії. Професійна діяльність вийде на передній план, відкривши нові горизонти в досягненні цілей. Місяць дуже вдалий для фінансових вкладень, зміни іміджу, звернення в салон краси. Вдалими будуть поїздки, подорожі, прогулянки вихідного дня.