Новий рік відкриє Рибам нові можливості і дасть підвищення по службі. Про це розповіла астролог Оксана Костюк, передає "Главред".

"У Риб транзит Юпітера буде проходити по 10-му дому – він відкриє нові можливості у професійній діяльності, дасть підвищення по службі або поліпшення відносин з керівництвом, а також підвищить дохід. Це дасть значне полегшення після 3-річного транзиту Сатурна і 12-річного Плутона, які повністю закрили можливість хоч якоїсь постійної перспективи мати нормальну роботу", - підкреслила вона.

За словами астролога, у Риб з'явиться повний успіх у всіх починаннях. Цього можна досягти цілеспрямованою працею і завзятістю. Вона пояснила, що транзит Юпітера сприяє досягненню мети, підвищенню соціального статусу. Людина може піднятися кар'єрними сходами через одну-дві сходинки, отримати почесті і нагороди.

Ведичний астролог стверджує, що такий Юпітер обіцяє політикам успіх на виборах, молодим людям - успішний початок кар'єри. У наступному році можна чекати підвищення в званні, переведення на більш престижну та високооплачувану посаду, популярність.