Не варто засмучуватися, якщо через карантин ви вже давно не бачите звичних доходів або ж переживаєте щодо роботи. Кінець весни виявиться досить щедрим для деяких зодіакальних представників.

Тому гороскоп охоче назве знаки зодіаку, яким пощастить розбагатіти у другій половині травня, пише slovofraza.

Телець

Тельцю точно сподобається друга половина травня, оскільки цей період здатний принести вам досить великий прибуток. Причому це не разова виплата, а нове джерело у вигляді другої роботи, власного бізнесу або підвищення на звичній роботі. По суті, у вас ніколи немає проблем грошима шляхом працьовитості і удачливості. Але в травні ситуація стане ще більш привабливою. Розбагатіти в кінці весни пощастить тим Тельцям, які займуться творчістю. Не бійтеся завести нове хобі і поступово монетизувати його. Або ж проявити креативність на звичному місці роботи, пропонуючи сміливі і унікальні ідеї. Вони вже у вас є, просто потрібно відмовитися від страху і поділитися ними зі світом.

Скорпіон

Знак зодіаку Скорпіон отримує шикарну можливість обзавестися додатковими джерелами доходу або ж видертися вище по кар'єрних сходах. Ви не боїтеся труднощів і завжди готові битися за перспективні пропозиції та вигідні шанси. Однак доведеться виконати одну умову в травні – утримуйте рівновагу. По суті, Скорпіону потрібно досягти балансу між роботою та домом. У вас буде багато справ і завдань, що дозволяють вийти на новий рівень і досягти фінансової стабільності. Але всі задуми будуть спрацьовувати лише в тому випадку, якщо ви не забудете про сім'ю. Залишайтеся концентрованим на роботі, але також повноцінно проводите час з рідними.

Стрілець

У другій половині травня Стрілець переповнений геніальними ідеями і бажанням вийти на новий рівень. Ви нарешті перестанете даремно витрачати час і цікавитися тільки розвагами. Виникне прагнення стати більш забезпеченим і соціально значимою людиною, що змусить вас сконцентруватися на роботі. Гороскоп заохочує ваше завзяття, тому буде підштовхувати у вірному напрямку. Це стабільний і сприятливий період для вашого збагачення. Але Стрілець просувається вперед в основному коштом зв'язків. Ви маєте до себе людей і можете користуватися їх послугами. Будьте відкриті і заводите впливових друзів, які допоможуть в короткі терміни просунутися по кар'єрних сходах.

Козеріг

У всьому гороскопі знак зодіаку Козеріг вважається найбільш продуктивним, тому що це природжений трудоголік. Для вас робота – це не просто важлива складова життя, а чи не головний сенс існування. Саме тому ви завжди можете заробити тяжкою працею і знаєте, як заробити стан, постійно економлячи і відкладаючи. Але друга половина травня запропонує вам більш простий і привабливий шлях. Очікується вигідна кар'єрна пропозиція, від якої Козерогові не варто відмовлятися. Ви отримаєте можливість заслужити нову посаду. Потрібно лише проявити ініціативність і показати начальнику, що ви претендуєте. B результаті, очікується значний приріст у зарплаті.