Anonymous OS не є самостійною системою. Вона заснована на ОС Ubuntu 11.10, але використовує графічне середовище MATE. Крім самої системи, в дистрибутив входить спеціалізоване хакерське ПЗ, в тому числі симулятор-атак DoS, утиліта для пошуку вразливостей  Sql Poison   і програма для злому паролів John The Ripper.

В оформленні операційної системи активно використовується символіка Anonymous.

Anonymous OS призначена для установки на знімний носій - наприклад, оптичний диск або флешку, для забезпечення конфіденційності користувача. Раніше з тієї ж метою були випущені  Linux-дистрибутивы Tails і Linux-Linux Liberte.

У блозі на сервісі Tumblr, присвяченому OS Anonymous, зазначено, що OS створена «в освітніх цілях». Інструменти, що входять у дистрибутив, пропонується використовувати виключно для «перевірок сайтів на безпеку».

Дистрибутив Anonymous OS розмістили в Інтернеті  13 березня. В ніч з 14 на 15 березня в блозі на Tumblr повідомили, що його завантажили 4 600 разів.

Автори мікроблога AnonOps, який часто асоціюють з рухом Anonymous, відхрестилися від Anonymous ОS, назвавши систему «підробкою» і заявивши, що вона «повна троянів».

Джерело: Фокус