19 квітня група депутатів Львівської міської ради підготувала і звернулась з листом до Президента України Віктора Ющенка з приводу питання розв’язання проблеми польських військових поховань на Личаківському кладовищі у Львові, — повідомила „Контекст-медіа” Львівська обласна організація партії НС «Наша Україна».
„Першочергове на чому ми наголошуємо в цьому листі, стосується того, що слід в новому складі, відновити робочі зустрічі, спільної україно-польської комісії для остаточного розв’язання цього питання”, ― пояснив співголова фракції "Наша Україна" у Львівській міській раді Андрій Стецьків
„На мою думку, в склад української комісії мали б увійти депутати Львівської міської ради і представники уряду України, з одної сторони. А з другої сторони в цю комісію мають увійти представники польської сторони, які безпосередньо причетні до цього питання, а також ті особи, які можуть впливати на прийняття рішень. Я вважаю, що це є найважливіший момент, адже до цього часу польську сторону представляв лише один замовник і не відомо, наскільки його позиція відповідає загальнопольському баченню проблеми”, — стверджує Андрій Стецьків.
"Зараз основне — не намагатися підтверджувати історичні моменти і цілі початку 20-го століття, а слід надавати цьому питанню ідеологічне забарвлення нинішнього часу. Це стане запорукою того, що проблему вирішимо без жодних додаткових запитань" — прогнозує Андрій Стецьків.