Група „Соціальна справедливість” Львівської обласної ради не буде брати участь у сесії облради навіть якщо вона буде святковою з нагоди Дня незалежності 24 серпня, ― заявив координатор групи Ігор Дума.
За словами Ігоря Думи, 24 серпня у Львівському оперному театрі відбудуться урочисті збори, які організовує облдержадміністрація, куди будуть запрошені депутати, політичні діячі, викладачі. „Ніякої сесії не буде”, ― наголосив він.
За словами Ігоря Думи, рішення остаточне вже прийняте. „А Сендак нехай собі видумає що хоче”, ― додав він.
Як повідомляло агентство, голова Львівської обласної ради Михайло Сендак заявив, що якщо засідання сесії Львівської облради відбудеться 24 серпня, то це буде виключно святкове засідання.
Цього року через відсутність кворуму не відбулося жодного пленарного засідання Львівської облради. Частина депутатів, які входять до груп „Соціальна справедливість” та „Ділова Львівщина”, ігнорують засідання сесії до моменту виконання їхньої вимоги щодо звільнення Михайла Сендака з посади голови Львівської облради. Групу „Соціальна справедливість” очолює Сергій Медведчук.
У Львівській облраді на сьогодні є одна фракція ― „Наша Україна” (30) та дві депутатські групи: „Соціальна справедливість” (24-26) і „Ділова Львівщина” (16-18). Загалом у Львівській облраді 81 депутат.