Про це сьогодні під час ХІІІ Міжнародного Економічного форуму в Трускавці заявив Міністр європейської та євроатлантичної інтеграції Грузії Апекс Петріашвілі, інформує кореспондент Вголосу.

«Сподіваємось, незабаром зможемо відсвяткувати підписання історичної угоди між Україною та Європейським Союзом і на швидке підписання аналогічних угод між Грузією, Молдовою та ЄС наступного року», - сказав він.

Він зазначив, що тип труднощів, які виникають перед Україною, в порівнянні з Грузією, мають дещо інший характер.

«Особливо, якщо ми будемо розглядати зовнішні виклики, які для України створює Росія, то вони стосуються більше економічного характеру, то для Грузії ці виклики є економічно-політичними», - зазначив Міністр.

Втім, за його словами, якщо Грузії зараз вдається налагодити процес двосторонніх переговорів з Росією і є позитивні зрушення, «то на інших територіях, на інших кордонах Росія посилює свій негативний вплив, це є певною загрозою для міжнародної спільноти».

«Сподіваємося, що ми незабаром зможемо відсвяткувати підписання історичної угоди між Україною та Європейським Союзом і сподіваємось на швидке підписання аналогічних угод між Грузією, Молдовою та ЄС наступного року», - заявив Петріашвілі.