Президент України Віктор Ющенко у вівторок прибуде до Грузії. Ющенко приїде до Грузії на три дні, щоб відпочити, і в Тбілісі уже підготували спеціальну програму його перебування в країні. В рамках візиту президент України відвідає майже всі регіони Грузії, у всіх поїздках Віктора Ющенка супроводжуватиме президент Грузії Михайло Саакашвілі, який перервав свою відпустку в Голландії і днями прибув до Тбілісі.

Протягом чотирьох днів президенти України і Грузії побувають у Кахетії, де відвідають палац останнього царя Грузії Іраклія II, кафедральний собор Алаверді, Цинандальську урядову резиденцію і будинок - музей відомого грузинського поета і громадського діяча Грузії 19 століття Олександра Чавчавадзе. У Кутаїсі президенти відвідають кафедральний собор Гелаті.

У третій день візиту президенти відвідають Боржомську ущелину, де в Ліканській урядовій резиденції відбудеться церемонія підписання спільної заяви і зустріч з представниками ЗМІ.

За даними грузинських ЗМІ, в Боржомі особливо ретельно готуються до візиту президентів. Напередодні був завершений ремонт в Ліканській резиденції, також роблять останні штрихи в знаменитому парку Боржомі, який був оновлений і реконструйований – його офіційно відкриють президенти України і Грузії.

В останній день візиту Президент України відвідає стародавню столицю Грузії Мцхета і його знамениті культурні і історичні пам’ятники – кафедральний собор Светіцховелі і Хрестовий монастир. Цього ж дня, президент України відвідає стародавнє висічене в скелі місто Уплісцихе.
29 липня Віктор Ющенко повернеться в Україну.
ІА «Новости-Грузия».