Григорію Петровичу, «Скала-2», хоч і програла, однак добре попила крові Вашій команді…
Це ще м’ягко сказано. «Скала» приємно здивувала. Ми слідкуємо за цією командою і граємо з нею контрольні матчі. У нас багато чого не виходило. Контроль м’яча у першому таймі був відсутній. Молоді футболісти суперника грали з великим бажанням і у мене закралися сумніви у позитивному результаті.

У перерві Ви спілкувалися з футболістами. Що сказали?
Коли президент розмовляє з футболістами, ці речі краще не озвучувати. Футбольні люди мене зрозуміють (сміється). У другому таймі ми вийшли зовсім іншою командою. Ми зіграли у той футбол, на який розраховуємо. Другий тайм ми зіграли добре, завдяки чому і досягнули позитивного результату. У першому та другому таймі на полі було дві різні команди. Інколи колектив потрібно проводити в ті кондиції, аби про недооцінку суперника не могло бути жодної мови.

Цього року у Прем’єр-лізі області грає 12 команд. Чи став цікавішим, на Вашу думку, чемпіонат?
За останні 20 років цей чемпіонат дуже хороший та цікавий. Усі команди непоганого рівня. Як сказав у своєму інтерв’ю президент «Скали» Микола Кміть, зросли і зарплати та преміальні гравців. Відповідно, росте і рівень змагань. У чемпіонат області повертаються чимало висококласних футболістів. Глядачам стає цікавіше. Згадайте, який був чемпіонат області до розпаду Радянського Союзу. Якщо казати футбольною термінологією, то рівень другої ліги відпочивав порівняно з тим, що робилося в області. Наш чемпіонат області нічим не поступається другій лізі, а деякі команди є навіть сильнішими за ті, що грають там. Щодо кількості команд у Прем’єр-лізі області, то очікував, що буде більше, однак тішить те, що є тенденція росту.

«Рух» заявився на аматорський чемпіонат України. Які завдання перед командою на цей турнір?
Конкетного завдання наразі немає. Можливо, апетит прийде під час їжі. Хочеться спробувати свої сили на вищому рівні. Прагнемо побачити як ми виглядаємо і до чого ми готові. Цей турнір повинен нам показати наші слабкі та сильні сторони. На аматорському чемпіонаті України зібрано фактично найкращі команди з кожної області. Цікаво буде, коли чемпіони областей поміряються силами між собою. Утім, пріоритетом для мене є чемпіонат області. Там є чітке завдання – виграти знову чемпіонат та перемогти у Кубковому турнірі.

Чи зможе команда грати на усі фронти? Чи має «Рух» два рівноцінні склади?
У нас є велика лавка запасних. Думаю, що цей процес пройде абсолютно безболісно. Те, що у нас є два рівноцінних склади підтвердила наша двостороння гра у суботу, яка завершилася внічию 1:1. Матч був цікавий і зовсім не схожий на товариський. Гравці, які зараз грають в основі, розуміють, що у будь-який момент усе може змінитися.

Як проявлять себе новачки «Руху»?
Наразі не можу сказати про рівень новачків. Дикий був травмований і ще не встиг набрати свою оптимальну форму. Нападник Шептицький також після травми. Один матч може зіграти добре, а інший – провалити. Наразі він теж не в найкращій формі. Блавацький поступово притирається до команди. Поліванов отримав тріщину ноги, тому вибув з тренувального процесу. З новачками нам трохи не щастить, адже вони ніяк не можуть набрати оптимальну форму. Попри це, ми на них надіємося і розраховуємо на те, що вони підсилять команду.

Наскільки важко буде підтвердити статус чемпіона області у цьому сезоні?
Згоден, що буде непросто. Підтвердити статус чемпіона завжди важче, аніж ним стати. Попри це, будемо старатися це зробити.

І на останок про водне поло. Як відомо, Ви та Ваш партнер Олександр Свіщов допомагаєте львівському «Динамо», яке на днях чудово виступило в Маріуполі, зберігши шанси стати чемпіоном України у Львові.
Виступ ватерполістів у Маріуполі мене дуже здивував. На виїзді команда дуже впевнено обіграла свого основного суперника за чемпіонство – «Іллічівець». Рівень гри нашої команди був високий. Користуючись нагодою, запрошую усіх львів’ян 25-27 травня до басейну СКА, де і визначиться чемпіон України. Якщо не помилюся, востаннє «Динамо» ставало чемпіоном України ще у 1995-ому році і дуже хочететься, щоб цей успіх повторився у 2013-ому.