1 млн. 200 тис. грн. перераховано з міського бюджету будівельній фірмі „Юліта”, — про це повідомив сьогодні під час прес-конференції голова ГО „За справедливість”, депутат Львівської міської ради Григорій Козловський.
За словами Григорія Козловського, міська влада замовила „Юліті” будівництво та перерахувала на це кошти, але як вони витрачені – не відомо. „1 млн. 200 тис. грн. з бюджету міста вже перераховані на „Юліту”. Важко сказати, на яке будівництво „Юліта” їх використала, але кошти були перераховані на „Юліту”. У мене є і інші дані: не тільки про будівельні, а й про газові фірми, про фірми, оформлені на його тещу. Немає точної інформації, хто підписав, хто давав розпорядження і хто готується їх перераховувати”, — сказав Григорій Козловський.
За словами Григорія Козловського зараз діяльність фірми “Юліта” перевіряє податкова. „Перевірка розпочалась, але на якій стадії вона проходить, важко говорити”, — сказав він.
Свого часу Любомир Буняк у інтерв’ю пфдтвердив, що фірма „Юліта” належить його сину.
Як повідомляло „Контекст-медіа”, 20 днів тому ” ГО „За справедливість” розпочало акцію „Буняк – іди геть”. У рамках акції активісти ГО „За справедливість” збирають підписи з метою відставки міського голови м. Львова Любомира Буняка.
За неофіційною інформацєію назва фірми "Юліта" розшифровується як "Юрій Любомирович і Тетяна".