Андрій Іванович, PR-агенція "Гломбінський і партнери", шоколад "Корона" і звєзда турецького маршу Ані Лорак вирішили забадяжити пір во врємя чумы. Камасутру під час грипу. Бацильний трамвай лямуру. І сподіваються, що то всьо не накриється діркою від бублика, тобто – вилученою цензурою пустотою жіночого роду.

В день свята усіх гіпермаркетових дебілів, які на ізмєні носяться містом, як всрані по базару, уся вищенаписана контора вирішила сотворити політилєнове і латексне чудо. Така собі силіконова долина у Львові, де розводять ушастих даунів з розочками в руках.

Вся ця пародія називається возвишеними словесами і претендує на вселенську енергію любові. Але яка любов може бути в гіпермаркеті, де про необхідність пацелуйчиків, презентівків, презіків і любовних соітій було повідомлено цим плейбойним зайчішкам-шалунішкам Засобами Масової Істерії строго по разпісанію? Особливо, коли про це по тєліку заявила сексапільна тьолка, тіпа, вєдуща новин.

Заявила про те, що активні і латентні пацелуї-луї-луї, секс-пекс-фекс та шури-мури, під час грипу, продовжують ваше життя на 15 хвилин.

Одноклітинне свято з привселюдним обміном речовин супроводжуватиме незабутня мелодія з "Емануелі", трамвай-чик-чик для закоханих-нах-нах, шоколадний батончик для інтімних щелєй і слоган, який зараз активно гуляє по нету – "кончай меня возбуждать".

Ось такий собі прес-релізік:

"14 лютого 2008 року Львовом курсуватиме незвичний трамвай від "Все для тебе", пасажирами якого будуть лише закохані.

Квитком у такий трамвай стане звичайнісінький поцілунок при вході. Тож якщо Ви закохані, то мерщій беріть свою другу половинку та приходьте на трамвайну зупинку Кохання, яка знаходиться на площі Ринок.

Перший рейс трамваю закоханих 14 лютого о 14.00.

Цей трамвай впізнати буде дуже легко. Адже його прикрашатимуть яскраві кульки, з нього лунатиме музика, замість квитків та проїзних талонів тут роздаватимуть солодощі та наливатимуть шампанське.

Під час всієї поїздки закохані пасажири та пасажирки довідаються багато цікавого, а головне зовсім невідомого, про амурні історії у Львові. Екскурсію проводитимуть брати Радковці. Тематика екскурсії по Львову, звісно, буде приурочена до Дня Святого Валентина.

У трамваї закоханих проходитиме багато конкурсів. На гостей трамваю чекають сюрпризи та подарунки від "Все для тебе", а одна пара, яка придумає найоригінальніше освідчення в коханні, отримає вечерю та ніч в відпочинковому комплексі "Озерний край".

Акція проходить за підтримки Львівської міської ради. Акредитація за телефоном 8(068)1361111. Контакта особа – Дмитро Гломбінський 8(068)1361111".

Зрозуміло, що цей веселий трамвайчик ми побачимо відразу ж. Але, в той час, коли усі львівські школи закриті на карантин, а містом гуляє грип (пташиний і нє очєнь), пацелуї в громадському транспорті, який завжди вважався найбільшим джерелом концентрації різної бацили можна сміливо підводити під параграф № 78 внутрішнього уставу трамвайної служби. Куди дивиться санепідемстанція? В закінчення останнього речення 1-го абзацу?

Зрозуміло, що дезінфекція спіртіком зробить свій бізнес. Амурні історії у Львові залізуть на оглядовий майданчик для ще одної голої фотосесії, яку, так точно залабав, якийсь прикаліст з Ратуші. А всі так розкричались, так розкричались! Гола тьолка на Ратуші! З поголеним лобком. Який жах. Де мораль та інші помідори? Ратуша пообіцяла поставити відеокамери і "American Beauty" буде чистити джакузі.

Незрозуміло тільки одне, акредитація кого буде відбуватись за телефоном 8(068)1361111? Закоханих? Прибацаних? Вуаєристів?

Пізніше, увечері, Ані Лорак добавить свої "три краплі на кінці" в баняк масової бацилізації та дебілізації. Шоколадний афродизіяк форева. Рекламка з виверженням шоколадного фонтанчику, з намьоком відомо на що, також. Архіваріуси занесуть то всьо в "Книгу рекордів України". Ляпота. Але, таваріщ, будь бдітєлєн, грип не спить.

фота: ru.wikipedia.org