«На суді відповідач визнав позов частково», - передає прес-служба ВО «Свобода».

«Ігор Грещук не заперечував, що тези, викладені в інтерв’ю ЗМІ про начебто причетність Ірини Сех та членів її родини до незаконної вирубки лісу, належать йому. Він визнав у суді, що вчинив неправильно, оскільки оприлюднив через мас-медіа інформацію, не підтверджену рішенням суду. Депутат-регіонал не повідомив, звідки він отримав таку інформацію, посилаючись на «власні джерела», - сказано в повідомленні.

Наступне засідання у справі за позовом Ірини Сех проти Ігоря Грещука відбудеться 4 вересня 2012 року.

Нагадаємо, що 18 червня 2012 року в Буському районному суді на Львівщині відбулося перше засідання у справі за позовом депутата Львівської обласної ради, голови фракції Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Ірини Сех проти депутата від Партії регіонів Ігоря Грещука. Через те, що відповідач не з'явився на слухання справи, суд виніс ухвалу про те, щоб повідомити відповідача про наступне засідання, опублікувавши оголошення в газетах "Урядовий кур'єр" або "Високий замок".

Суд зробив перерву в слуханні справи і призначив наступне засідання на 9 серпня 2012 року.

Ірина Сех через суд вимагає від Ігоря Грещука спростування неправдивої інформації, яку той поширив у ЗМІ, зокрема в статті «Регіонал звинувачує представників «Свободи» у «кришуванні» вирубки лісу». Ігор Грещук звинувачує Ірину Сех та її родину в «розкраданні народного багатства України», «кришуванні незаконного бізнесу з вирубування лісів», «намаганні уникнути відповідальності за злочинні дії», «аферестичному сімейному бізнесі».

Ірина Сех вважає, що така інформація завдає шкоди її репутації.