Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо, інформує кореспондент Вголосу.

На його думку, з футбольної точки зору, у тому, аби українська збірна програла зацікавлені польська, англійська та чорногорська команда.

«Це факт, тому що турнірна таблиця так каже. Від цього матчу дуже багато залежить. Якщо ми не програємо збірній Польщі, то ми в гіршому випадку приймаємо участь в плей-оф, тому, що ми займаємо друге місце. При пустих трибунах у польської збірної з’являється більше шансів виграти. Англійці сьогодні також не мають твердого переконання, що можуть зайняти перше місце, і Чорногорія претендує на перше-друге місце», – заявив Грисьо.

Декан історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Роман Шуст зазначив, що із наближенням саміту у Вільнюсі провокацій щодо України побільшає.

«Я вважаю, що в Україні є цілі інститути, які працюють проти України, які займаються дискредитацією, працюють не на користь нашої держави. Я переконаний, що коріння цих подій є не у Львові, а поза його межами, я  думаю, що на Сході», – заявив він.

Як писав Вголос, Глава ФФУ Анатолій Коньков і віце-президент УЄФА Григорій Суркіс подали апеляцію на рішення ФІФА проти збірної України.

У свою чергу Голова Федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо впевнений, що після апеляції ФІФА перегляне своє рішення щодо дискваліфікації стадіону «Арена-Львів», однак не скасує його.

Водночас у «Свободі» вважають, що ситуація з дисциплінарним покаранням футбольної України очевидно є нічим іншим, як частиною інформаційною війни Росії проти України напередодні саміту у Вільнюсі, де Україна має підписати угоду про асоціацію з ЄС.

Декан історичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка Роман Шуст у свою чергу вважає, що під час матчу Україна–Сан-Марино на львівському стадіону не було жодної нацистської символіки.