Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів, пише Укрінформ.

«Єжов доволі велика «риба». Мабуть, найбільша впіймана за державну зраду з початку незалежності України. І я не відкрию велику таємницю, якщо скажу, що у СБУ перебуває багато справ, по яких проходять громадяни України, підозрювані у державній зраді», – сказав він.

Також Грицак зауважив, що не буде відкривати таємницю про кількість осіб. Водночас, він нагадав, що не притягнуть до кримінальної відповідальності осіб, що добровільно прийдуть і повідомлять СБУ про те, що вони завербовані іншою державою.

«Я користуюсь нагодою і закликаю прийти до СБУ і зробити відповідну заяву та не отримати серйозний термін покарання», – сказав Грицак.

Голова СБУ, відповідаючи на запитання, чи можна очікувати гучних шпигунських викриттів, сказав, «я переконаний, що так».

Нагадаємо, 20 грудня СБУ затримала на робочому місці чиновника секретаріату Кабміну, який передавав російським кураторам інформацію про діяльність українського уряду. ЗМІ з'ясували, що йдеться про Станіслава Єжова – заступника керівника протоколу прем'єр-міністра. СБУ кілька місяців «вела» його за згодою прем'єра Володимира Гройсмана для документування контактів Єжова з російськими спецслужбами.

За даними СБУ, затриманий інформував спецслужби Росії про зарубіжні поїздки і переговори прем'єр-міністра Володимира ГройсманаШевченківський суд обрав Станіславу Єжову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів. Сам він провину не визнає.

 

«Вголос»