Анатолій Гриценко йде у президенти. Зі своєю партією любителів елітного чаю, яка розжене нафіг дешеві грузинські чаїнки Віті Ющенка, ароматизовані штучними хоїнками Юлькіні чайочки та чефірників підземельного проффесора.

Гриценко не дійде до президентства. По дорозі його замочить гарантний любий друзь та інші кільки в томаті. Індивідуальність, про яку так любить триндіти Вітьок Ющ, в країні з тотально тупими валянками при владі і піплі, нікому не потрібно. Потрібно чітко виконувати усі заповіти блаженного Вітічки і буде вам Пасха та гарний бухгалтерський звіт.

Тому, мейбі, Гриценку варто було прислухатись до свого дзеркала тижня і не йти у політику з її задзеркальним минуло-майбутнім. Теперішнього часу в політиці не було і ніколи не буде. Є армійська шиза, а то фіговий номер. Хоча й кажуть, що від того нібито зміцнюється наша оборона.

Отож, після невеличкого ліричного відступу і "Worlds Apart" від And You Will Know Us By The Trail Of Dead, розпочинається фоторепортажик зі студії "Високого замку", де відбувається мітінг з колишнім міністром оборони Анатолієм Гриценком.

Гриценко повів свій наступ по 3-х стратегічно важливих напрямках. На схід – атакуючи своїми наземними військами позиції теперішнього міністра оборони Єханурова. В західному напрямку його військово-морські сили атакують порти фуфлового парламентаризму та конституційного бардаку.

Група "Центр", у складі аеромобільних військ та космічних прибульців, атакувала головний вервольф країни – Вітю Ющенка і його розбаловану балогу.

Танкові частини Гриценка організували Єханурову таку солідну битву під Прохорівкою, що Курська дуга міністра оборони завернулась тричі в кузькіну мать. Єхануров виявився побутовим дєрібанщиком військової земельки під егідою Євро-2012. Йому мало проданих військових містечок в Дніпрі, Одесі та Львові.

Таваріщі ще хочуть віддати Яворівський полігон під Євро-2012. Під Євро-2012 розуміється місцева влада, яка напевне, хоче там побудувати 10 нових "Маракан" і організувати авіапереліт Яворів – Ріо-де-Жанейро для мільйонів диких абізьян.

Авіаносці Гриценка організувати капустяний перл-харбор імперативному мандату і недосконалій Конституції України. Його субмарини торпедували недоторканність на всіх рівнях (від прєзіка до суддів та депутатів). Есмінці атакували виборчі списки з масажистами, водіями та іншими приблатньонними бичками. А крейсери поставили свій хрестик на 2-х президентських міністрах в уряді. Увесь уряд має формувати прем'єр, без жодного втручання якогось верховного нулика.

Гриценко за негайні зміни в Конституції. Або бліцкріг, або яблучний пиріг. Немає чого тягнути слона на київський торт.

Група "Центр" залила верховний вервольф суцільним напалмом, але поки що без дезу. Гриценко щасливий, що не став міністром. Ющенко, зі своєю показушною любов'ю до армії, зробив аморальний крок призначивши Єханурова, але про це вже ми писали. І поки не стомились ваші пальчики, Гриценко розфігачив дурнувати атракціони Віті Ющенка. Сподобалось Ющенку їздити на танку – кинув Ющенко крапаль бабла на порядок в танкових частинах. Політав Ющенку на літачку – наказав реанімувати ескадрилію "Українські соколи". Він ще б в космос полетів. Там дивись і усиновив би всіх інопланетян. І була б на Україні ще одна національність – балоги космічні.

Окрім того, Гриценко завдав превентивного удару по львівській владі, яка схрестившись з судами, брутально захопила приміщення на Саксаганського. А там було питання на 100 мільйонів гривень. От така міська влада – сука. Про те, що судді – під@р@си, й бушменам зрозуміло.

От на цьому питанні, для армії Гриценка і немає більше роботи. Краще зробити перекур, коли Вітя і Юля розхитують ноїв ковчег. Їм ще, напевне, років 20-ть потрібно щоб провести медовий місяць під прапором холери. А там, мейбі, і попустить.

А Гриценку нічого не світить в такій ситуації. Або заклюють, або викинуть з гнізда. Хоча, останнім часом, для такого використовувались автомобільні катастрофи.

фото: pgf.com.u