Зокрема, на своїй сторінці у Facebook нардеп написав: «Я виконаю рішення фракції. Проголосую за відставку Уряду Азарова. Фракційну дисципліну не порушу. Єдність - так єдність. Але... Розгляд питання про відставку Уряду вважаю безперспективним і помилковим».

Таку свою думку Гриценко пояснив так: «Перше. Азаров - ніхто і звати його ніяк. Він сам нічого не вирішує і мало на що впливає. Членів Уряду призначив Янукович, і лише йому вони підзвітні. Доки у кріслі Янукович, політика ...Уряду не зміниться. Тож боротьба за відставку Уряду Азарова - це не боротьба з режимом, а її імітація.

Друге. Голосів за відставку опозиція не має. Навіщо голосно декларувати завдання, які виконати не спроможні? Щоб потім сказати: "потерпели очередную победу"? Так вона буде вже четвертою, протягом одного тижня, після невдач щодо виборів у Києві, пенсійної реформи і декриміналізації статті Тимошенко. Поразки сіють розчарування і недовіру...

Третє. Навіть якби сталося диво і Уряд Азарова відставили... Хто стане новим прем'єром? Арбузов? Першим віце-прем'єром? Клюєв? Не бачу сенсу опозиції працювати на кадрові зміни в інтересах цих людей.

Завершу тим, з чого почав: рішення фракції виконаю. Але вождям треба нарешті усвідомити: отака "єдність", що базується на бездумному "одобрямсі", впевнено і прискорено веде опозицію шляхом "Титаніка":(».

Нагадаємо, що сьогодні уряд звітує у Верховній Раді. Опозиція ставитиме питання недовіри уряду. Очікується, що це питання можуть підтримати фракція КПУ.