Про це заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко під час прес-конференції у Львові сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

Анатолій Гриценко зазначив, що, аби засвідчити опозиційність до чинної влади, політичні партії повинні пройти два тести.

Перший тест: чи проголосує політична сила чи кандидат-мажоритарник за дострокове відсторонення Віктора Януковича з посади президента, тобто за імпічмент президента.

Другий тест: підтримка рішення ВРУ про конфіскацію Межигір’я та повернення його державі.

«Зараз по цих двох тестах ми маємо таку ситуацію: «регіони» - ні-ні, комуністи – це влада, тому зрозуміло, що ні-ні, Свобода – так-так, Кличко на сьогодні – ні-ні, Королевська – ні-ні. Час ще є, ми ще все побачимо. Якщо залишиться таке ні-ні, - тоді це іграшка в опозиції. Це означає, що вони одна команда з Януковичем, просто використовують інші слогани», – пояснив Анатолій Гриценко.

Він закликав журналістів правильно подавати інформацію про кандидатів, аби виборці могли свідомо робити вибір.

«Можна подавати якусь третю силу красиво, нове обличчя красиво, а коли глибше копнеш – там старе мурло, навіть якщо воно молоде віком. Тому що море таких випадків усюди: і на мажоритарних округах, і на центральному рівні. Такими речами спекулюють. До прикладу, Віталій Клично – молодий політик. Та я ще не мав виборчої кампанії, коли Віталій Кличко вже шість кампаній провів. Королівська – молодий політик? Вона була у парламенті, коли ще навіть мене там не було. Тігіпка подавали, як молоде обличчя. Він був у ВРУ Це молоде обличчя працювало в уряді ще коли Янукович завгаром був. І це журналісти доносять»/, – сказав Анатолій Гриценко.

Як писав Вголос, нещодавно керівник Львівського регіонального виборчого штабу ВО «Батьківщина» Степан Кубів заявив, що партія «УДАР» на Львівщині виконує роль «троянського коня».