Хуан Гуайдо, котрий оголосив себе тимчасовим президентом Венесуели, повідомив, що гуманітарна допомога прибуде до країни 23 лютого, і закликав армію перейти на бік народу. А громадяни Венесуели вийшли на вулиці, щоб вимагати іноземної допомоги. Про це повідомляє інформаційна агенція TVP-info.

У понеділок, 11 лютого, Гуайдо оголосив, що перший гуманітарний транспорт — дитяче харчування та добавки для вагітних — досягли своєї мети. Хоча минулого тижня, коли вантажівки прибули до колумбійського міста Кукута, військові кордон перекрили. У вівторок Гуайдо заявив, що видає «пряме розпорядження» Збройним силам дозволити транспортування допомоги в країну.

Проте наразі немає не свідчить того, що армія ігноруватиме накази відстороненого президента Ніколаса Мадуро, тож між протестестувальниками й урядовими силами може виникнути конфронтація.

В інтерв’ю Бі-Бі-Сі у вівторок Мадуро запевнив, що Венесуела не голодує, а «Ку-клукс-клан, який керує Білим домом, хоче захопити Венесуелу». «На Заході ситуацію у Венесуелі подають ​​упереджено, щоб виправдати своє втручання у внутрішні справи країни», — заявив він.

Як повідомляв “Вголос”, Гуайдо розповів про можливе використання військової сили проти Мадуро.