Губернатор Донецької області Вадим Чупрун не дозволив своєму заступнику Олександру Клименку очолити обласну організацію Української Народної Партії.

Під час свого виступу на 10-й звітно-виборній конференції Донецької облорганизации партії, що пройшла в Донецьку 2 липня, лідер партії, народний депутат Юрій Костенко рекомендував обрати головою обласної організації УНП заступника губернатора області Олександра Клименка, повідомляє "Остров".

Водночас Костенко повідомив, що вранці того ж дня мав розмову з губернатором області Чупруном, який "дуже жорстко" порушив питання щодо кандидатури Клименка – або робота в облдержадміністрації, або керівництво облорганізацією УНП.

Костенко під час виступу також визнав, що і сам він "не хотів би, щоб облдержадміністрація втрачала таких фахівців, як Клименко". Костенко запропонував конференції вирішити питання стосовно кандидатури Клименка.

У результаті голосування головою облорганизації УПН було обрано народного депутата Миколу Сидоренко, а Клименко - його заступником.

Микола Сидоренко обраний у Верховну Раду за багатомандатним округом в складі виборчого блоку партій "Блок Віктора Ющенко "Наша Україна". Член комітету ВР із питань аграрної політики і земельних відносин. Член фракції Української Народної Партії.

Нагадаємо, Чупрун раніше заявляв, що він принципово проти, щоб його заступники керували будь-якими партійними структурами.

proUA