1 серпня відбувся круглий стіл «Інвестиційна ситуація щодо Євро-2012 у Львові» за участі т.в.о. голови Львівської ОДА Миколи Кметя, голови облради Мирослава Сеника, мера Львова Андрія Садового, бізнесмена Петра  Димінського.

На думку т. в. о. губернатора, основними питаннями в процесі підготовки до Євро-2012 є стадіон, аеропорт, готелі і безпека. Він зазначив, що аеропорт - це питання Мінтрансу; по готелях ситуація є загалом нормальною – уже виділено земельні ділянки; що ж стосується безпеки, то на Львівщині буде створено єдину вертикалюно інтегровану структуру, яка куруватиме ці питання

Головна проблема зі стадіоном. За словами губернатора, Львів ще не порушив термінів подання документів для будівництва стадіону. «Гарантії, які УЄФА вимагає, ми маємо можливість надати», - заявив він. «Головне - це до 14 серпня подати УЄФА фінансові гарантії й договір генпідряду на будівництво стадіону до Євро-2012».

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що у Львова є проект стадіону до Євро-2012, розроблений компанією «Альпіна». Цей проект переданий на експертизу в ліцензовану структуру й до 15 серпня ця експертиза буде закінчена.

Садовий заявив, що Львів повинен почати будівництво стадіону до Євро-2012 за бюджетні кошти під певні гарантії. Такий план цілком можливий, оскільки, за словами мера, Львів має на депозитах приблизно 90 млн грн, і цих грошей для початку будівництва іистачить, оскільки фінансування будівництва стадіону буде відбуватися не рівними траншами: цього року треба профінансувати тільки 10% будівництва, у наступному - 50%, а в 2010 році - ще 35%.

А. Садовий підкреслив, що відповідальність за проведення Євро, а також всі фінансові ризики місто повинне нести нарівні з обласною владою..

Петро Димінський готовий дати фінансові гарантії під будівництво стадіону до Євро-2012 у Львові. тыльки за умови створення ТзОВ «Народна команда ФК «Карпати». На його думку, місто мало б увійти у згадане товариство цілісним комплексом стадіону "Україна" та 17 га землі навколо нього, а також 25 га, які виділені під будівництво нового стадіону до Євро-2012.