Про це власкору Вголосу повідомили у прес-службі Волинської ОДА.

Прес-секретар голови Волинської ОДА Галина Денисюк відмовилася коментувати вчорашні масово розтиражовані загальноукраїнськими і регіональними волинськими ЗМІ звинувачення на адрес Бориса Клімчука у тому, що він планує балотуватися у Верховну Раду задля уникнення кримінальної відповідальності.

«Це все – чутки. А чутки ми не коментуємо», – лаконічно сказала вона.

Також, з її слів, це поки що є позицією голови Волинської ОДА Бориса Клімчука.

Зазначимо, що вчора з подачі кандидата у народні депутати по Луцькому виборчому округу, нинішнього депутата-«тушки» Ігоря Палиці, у ЗМІ поширилася джинса про те, що голова Волинської ОДА Борис Клімчук йде у парламент, тому що хоче уникнути кримінальної відповідальності. Ця новина була показана в сюжеті телеканалу «1+1».

У ній також стверджується, що волинський губернатор нібито вимагав у Ігоря Палиці 1 мільйон доларів на виборчу кампанію Партії регіонів в Волинській області, зняти з розгляду закон про володіння українською мовою держслужбовцями і змушував його писати заяву про вступ до Партії регіонів.

Поки що ніякої офіційної реакції Бориса Клімчука на такі жорсткі звинувачення, які побачила вся Україна, не надходило. Однак, очевидно, що потік замовних новин з боку Ігоря Палиці є наслідком ймовірного рішення Бориса Клімчука зареєструватися у ЦВК для участі у виборах.