Як інформує власкор Вголосу, учора Клімчук схвально оцінив бюджет-2014 року, який експерти вже назвали бюджетом поліцейської держави та антисоціальним, оскільки документ передбачає замороження мінімальної зарплати, ріст видатків на суди, міліцію та прокуратуру, скорочення фінансування освіти, армії, охорони здоров'я.

Не знаючи остаточних параметрів бюджету-2014 року, який так і не затверджений парламентом, очільник ОДА вже охарактеризував його як соціально орієнтований.

«Підтримка сім’ї, матері і дитини й надалі залишаються в пріоритеті державної політики Президента України Віктора Януковича.  Відтак, зростання соціальних допомог – закладене у проекті держбюджету-2014» -   підкреслив  Борис Клімчук.

«Готуючи проект головного фінансового документу на 2014 рік, Уряд, за дорученням Президента України Віктора Януковича,  передбачив на розвиток областей значно більший обсяг коштів. Державний бюджет-2014 — бюджет розвитку регіонів. Це декларує Президент України Віктор Янукович», – заявив голова облдержадміністрації на оперативній нараді.