Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко доручила членам Кабінету Міністрів поліпшити співпрацю з керівниками регіонів. Про це вона заявила на розширеному засіданні Кабміну за участю губернаторів.

«Я даю доручення міністрам, і це саме доручення», - сказала Тимошенко. Вона доручила міністрам протягом дня перетелефонувати губернаторам, якщо ті телефонували. І заявила, що з цього правила не може бути винятків. Крім того міністри повинні протягом тижня зустрітися з губернаторами, якщо ті цього просять.

Перед цим голова Ради Міністрів Криму Анатолій Матвієнко сказав, що губернатори часто не можуть зв’язатися з міністрами протягом тривалого часу.

Тимошенко також заявила, що Кабмін має намір щомісячно проводити підсумкові зустрічі з губернаторами і виносити на кожну зустріч конкретні завдання.

Прем’єр також розкритикувала губернаторів за те, що більшість з них не повідомляє Кабмін про те, які проблеми існують в їхніх регіонах. «Чи нема проблем - але статистика про це не свідчить, або руки не доходять - а це ще гірше», - сказала Тимошенко.

Вона також доручила губернаторам протягом тижня зробити пропозиції щодо кадрових перестановок в областях. «Я прошу протягом тижня направити мені консолідовану довідку ... з кадровими пропозиціями», - сказала Тимошенко. За її словами, якщо хтось просто не справляється зі своїми обов’язками, їх уже пора міняти.

ProUa