Петрові Олійнику, який очолює Львівську ОДА з лютого 2005 року вже доволі давно пророкують відставку. Але правду кажуть – що має згоріти, те не потоне. Чи згорить Петро Олійник – це ще питання, однак всі мали змогу переконатися, що в ополонці він не тоне. Плаває…

Полум’яний помаранчевий революціонер борець з корупцією Петро Олійник («Петро красти не буде», - запевнив президент Ющенко, представляючи Петра Олійника на посаду голови ЛОДА) – є яскравим взірцем нехай і небезкорисливого, але, безумовно, щирого служіння улюбленій справі. З його іменем пов’язаний також один цікавий анатомічний феномен: лиже задницю, а зализує очі.

Але не будемо розводитися про загадки природи. Важливо інше: час змінився настільки, що голова президентського секретаріату Балога вже остаточно став головнішим за президента. Відтак Балога почав інтенсивно розставляти своїх людей на ключові посади в країні. Потрапили у сферу його інтересів і губернаторські посади за межами Закарпаття.

11 листопада головою Тернопільської ОДА Секретаріат президента призначив Юрія Чижмаря. У часи коли Віктор Балога був губернатором Закарпаття, Юрій Чижмарь очолював апарат Закарпатської ОДА, відтак був керівником обласного УМНС і радником Віктора Балоги-«надзвичайника», а перед переїздом у Тернопіль керував службою президентського секретаріату.

Подейкують, що на посаду керівника Львівської ОДА Балога планує призначити одного із нещодавніх «непідписантів» коаліційної угоди з БЮТ Ігоря Кріля.

Кріль – повністю залежна від Балоги людина. Ось що пише про нього закарпатський Інтернет-сайт «Світогляд» . (Задля об’єктивності, відзначимо, що цей сайт наближений до опонента Балоги Івана Різака): «Колись перспективний політик, а нині чи не головний «непідписант» і могильщик «демократичної коаліції» Ігор Кріль, якого свого часу доля закинула в лещата провідного мукачівського кримінально-бізнесового клану, останнім часом удостоївся усіляких некрасивих епітетів. Він – і «зрадник», і « пушечное мясо» і що завгодно…

Однак, якщо реально оцінювати становище, в якому перебуває Ігор Іванович, то насправді у нього не залишилося сьогодні ніякого вибору і він змушений покірно виконувати волю свого хазяїна, який, воссідаючи сьогодні на Банковій, продовжує контролювати всі процеси у СІМЇ.

Ігор Кріль, який народився в Червонограді, на Львівщині, за законами мафії ніколи не повинен забувати , що прийшов він на Закарпаття хоч і дипломованим і грамотним спеціалістом, але прийшов «в одних кросівках» і на громадському транспорті. Зараз Ігор – професійний політик, заможний чоловік, нардеп з усіма відповідними наслідками одягає найшикарніші костюми з краватками і їздить на дорогих авто.

Подейкують, що сам Ігор Іванович, міцно ставши на Закарпатті на ноги, вже давно мріяв вирватися з «обіймів» «Барви» і її хазяїв.

Кажуть, що і сам Балога готовий був його відпустити, при цьому нагадавши, ЯК Кріль приїхав на Закарпаття і натякнувши, що ТАК само він з «Барви» і піде…

Кріль, який поступово перестав бути самим собою, після таких розмов зрозумів, що вибір у нього залишився невеликим – або вірнопіддано виконувати будь-які забаганки свого шефа, або позбутися всіх житейських благ. А то й більше…

Тому й використовує головний канцелярист покірного «слугу народу» по повній програмі.» Кінець цитати.

Ігор Іванович Кріль народився 10 травня 1961 року в м. Червонограді Львівської області.
У 1985 році закінчив Львівський політехнічний інституту, інженер-механік.

У 1985-88рр. — начальник бюро заводу «Зміна» у м. Червонограді. З грудня 1988 року проживає в Мукачеві, працював начальником бюро заводу «Карпати». У 1991-93рр. -директор МП «Сволінг», у 1993-96рр. — заступник директора ТОВ «Рей-Промінь», у 1996-99рр. — директор ТОВ «Барва». Працював директором ТОВ «Барва». З червня 1999 року по червень 2001 року — заступник голови з економічних та фінансово-кредитних питань і начальник управління економіки і власності ОДА, перший заступник голови ОДА. Відтак обіймав посади заступника голови правління ТОВ «Барва», директора ТОВ «Кібер-Софт». Директор ТОВ «Транс-Софт-Група».

У 2001-02 рр. — заступник керівника обласного виборчого штабу блоку «Наша Україна». У 2002 році балотувався в народні депутати України від блоку «Наша Україна» у 70-му виборчому окрузі, зайняв друге місце. Тоді ж обраний депутатом обласної ради від Мукачівського району, голова постійної комісії облради з питань розвитку продуктивних сил та виробничої інфраструктури. Керівник виборчого штабу В. Петьовки на виборах 29 червня 2003 року. У 2003-04рр. — член Мукачівського міськвиконкому.

З 2005 - голова ДПА у Закарпатській області. Згодом пішов з посади і тепер він народний депутат України, заступник голови Центрального виконкому партії "Наша Україна".