Як інформує прес-служба Львівської ОДА, у своєму листі голови облдержадміністрацій, зокрема, поінформували Главу Уряду про те,  що автомобільна дорога Н-17 Львів-Радехів-Луцьк знаходиться у критичному стані, її технічний стан не відповідає жодним технічним нормативам. Через це все більше ділянок дороги автотранспорт змушений об’їжджати узбіччями.

«Через відсутність належного фінансування неодноразово порушені міжремонтні терміни, що призвело до підвищення аварійності на дорозі, поломок транспортних засобів, масової відмови перевізників від обслуговування маршрутів, занепаду промислової та місцевої інфраструктури. Мешканці Волинської та Львівської областей постійно звертаються до органів місцевої влади щодо вирішення питання ремонту дороги.

Ця проблема набрала серйозного резонансу в областях та створила соціальну напругу у регіонах. Просимо Вас сприяти у вирішенні порушеного питання та при формуванні Державного бюджету України на 2015 рік передбачити кошти на ремонт автомобільної дороги державного значення Н-17 Львів-Радехів-Луцьк», – йдеться у листі голів Львівської та Волинської облдержадміністрацій.

Нагадаємо, громадські активісти кілька разів перекривали трасу у Сокальському районі Львівської області Р-15 «Ковель-Червоноград-Жовква», що біля шахти «Межирічанська». Однак нещодавно таки зробили 2 км цієї дороги.

Як писав «Вголос», стан доріг на Львівщині за останні півтора роки суттєво погіршився, заявив народний депутат України Михайло Блавацький. За його словами, до кінця жовтня Міністерство фінансів виділить гроші на ремонт дороги Р-15, що на Сокальщині.